Darmowy weekend z Overwatch już za tydzień

Overwatch to obecnie najpopularniejsza gra Blizzarda. Jeśli jeszcze nie sprawdziliście tego tytułu, to mamy dobrą wiadomość: w przyszły weekend będzie to można zrobić za darmo.

Darmowy weekend został zaplanowany od 18 do 21 listopada i dostępny będzie na wszystkich platformach: PC, PS4, XOne. Do rozgrywki sieciowej na obydwu konsolach wymagane jest posiadanie aktywnego konta Xbox Live Gold i Playstation Plus, ale na pewno o tym wiecie.

Jeśli chodzi o zawartość, to przez darmowy weekend otrzymacie dostęp do pełnej zawartości gry: wszystkich map, bohaterów i trybów rozgrywki. W ten sposób rzecz jasna Blizzard chce zachęcić Was do zakupu tego tytułu. I tak – jeśli rzeczywiście zechcecie wydać swoje ciężko zarobione pieniądze to wszystkie osiągnięcia, odblokowane skórki dla postaci i tym podobne rzeczy zdobyte podczas darmowego weekendu z wami zostaną.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.