Hello Games przerywa milczenie

No Man' Sky, symulator kosmicznego odkrywcy, to dla wielu graczy porażka roku. Twórcy przez długi okres nie odpowiadali na zarzuty dotyczące niespełnionych obietnic. Na szczęście nie porzucili oni jednak ambitnego projektu - gracze mają doczekać się dużych zmian.

Na oficjalnej stronie gry pojawiła się zapowiedź aktualizacji, która ma stanowić „fundament” pod kolejne łatki. Co dokładnie znajdzie się w patchu, który zostanie wydany w tym tygodniu nie zostało ujawnione. Hello Games przypomniało również, że od dnia premiery wydało 7 mniejszych aktualizacji, które naprawiało najbardziej rażące błędy w grze. Być może teraz przyszedł czas na spełnienie obietnic m.in. rozbudowanego trybu multiplayer.

Do tej pory Hello Games nie ustosunkowało się do krytyki ani nie przeprosiło rozczarowanych graczy. W najnowszym wpisie na blogu przeczytać możemy jednak zapewnienie, że przez ten czas twórcy wnikliwie śledzili wszelkie wpisy na temat No Man’s Sky:

„Dyskusja wokół No Man’s Sky od premiery była intensywna i dramatyczna. Milczeliśmy, ale wciąż słuchamy i skupiamy się na poprawie gry, którą nasza ekipa kocha i darzy ogromną pasją. Pozytywne czy negatywne opinie zostały wysłuchane i to z pewnością pomoże nam sprawić, że gra będzie lepsza dla wszystkich.”

Pytanie tylko, czy na zmiany nie jest za późno.

0
Źródło: Hello Games
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.