Huuuge Games zaprasza na Game Jam w Bydgoszczy

Nieważne, czy jesteś indykiem czy profesjonalistą, nie jest istotne też, czy masz doświadczenie czy nie. Studio Huuuge Games zaprasza do Bydgoszczy na game jam, który odbędzie się 19 i 20 listopada w bibliotece UKW.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli nie tylko stworzyć własną grę w warunkach zdrowej konkurencji i wzajemnej pomocy, ale także posłuchać rad i wykładów profesjonalistów z branży. Na Huuuge Game Jam pojawią się m.in.: Paulina Vera Szmidt z Huuuge Games, która opowie o pracy testera; Juliusz Zenkner i Dominik Gotojuch z Robot Gentleman, którzy zdradzą kulisy powstawania gry 60 Seconds!; Maciej Miąsik z Pixel Crow, który przypomni jak tworzyło się gry 25 lat temu.

Jeśli macie za daleko do Bydgoszczy twórcy szykują też możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu online dzięki live streamingowi. Wszystkie szczegóły znajdują się na oficjalnym profilu Huuuge Games na Facebooku.

Rejestracja odbędzie się od godziny 9.00. Regulamin wydarzenia znajdziecie pod TYM linkiem.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.