Instagram wkrótce z funkcją transmisji wideo na żywo?

Odkąd Facebook wprowadził w swojej aplikacji możliwość transmitowania wideo na żywo, pozostawało tylko kwestią czasu, kiedy podobna funkcjonalność pojawi się w drugim serwisie społecznościowym giganta.

Kevin Systrom, CEO Instagrama, potwierdził The Financial Times, że usługa transmisji wideo na żywo pojawi się w aplikacji. „Streaming na żywo jest bardzo ekscytujący. Pomaga upiększać i podnosić na wartości to, co robimy w danej chwili. Jeśli próbowałbym wzmocnić relację z kimś, kogo kocham, streaming na żywo byłby najbardziej zdumiewającym sposobem, na bycie bliższym tej osobie.” – powiedział Systrom.

Plotki na temat nowej funkcjonalności Instagrama pojawiły się już w ubiegłym miesiącu w Rosji, gdzie niektórzy użytkownicy zauważyli ikonę „Live” tuż obok Instagram Stories. Na podstawie zrzutów ekranu można śmiało przypuszczać, że usługa będzie bardzo podobna do Facebook Live. W dalszym ciągu jednak nie wiadomo dokładnie kiedy zostanie ona udostępniona wszystkim użytkownikom.

0
Źródło: Engadget.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.