iPhone 7 z obudową z włókna węglowego

Jeśli bardzo lubicie być NAJ, to to jest właśnie propozycja dla was: najlżejszy i równocześnie najmocniejszy iPhone 7 na świecie.

Szwajcarska firma o mało subtelnej nazwie Golden Dreams, specjalizująca się w produkowaniu ekskluzywnych wersji różnego typu produktów, zaprezentowała niezwykłą, limitowaną edycję iPhone’a 7. Jego obudowa wykonana jest z włókna węglowego, dzięki czemu ma to być najlżejszy, a jednocześnie najbardziej wytrzymały iPhone, jaki kiedykolwiek powstał –

Carbon Concept iPhone 7

.

Film zamieszczony przez użytkownika Golden Dreams Geneva (@goldendreamsgeneva)

Jak na limitowaną edycję przystało, do sprzedaży trafi jedynie 77 sztuk karbonowego iPhone’a 7. Każda z nich oznaczona będzie unikalnym numerem seryjnym, dostarczana z 2-letnią gwarancją i opieką serwisową na poziomie VIP.

No i cena – ona też jest w tym telefonie NAJ. 17 tysięcy dolarów to kwota, przy której zwykły iPhone 7 w topowej wersji wydaje się okazyjnie tani…

0
Źródło: Instagram
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.