iPhone z zakrzywionym wyświetlaczem OLED?

O następcy iPhone'a 7 krąży wiele plotek. Wszystkie mniej i bardziej poważne źródła są zgodne jednak co do jednego: telefon po raz pierwszy będzie wyposażony w wyświetlacz OLED. Ale to nie wszystko.

Według niepotwierdzonych informacji zdobytych przez redakcję The Wall Street Journal, Apple faktycznie pracuje nad przeniesieniem iPhone’a ze świata LCD do świata dających znacznie lepsze efekty wyświetlaczy OLED. Na tym jednak nie koniec.

Apple ponoć planuje na dziesiątą rocznicę wprowadzenia pierwszego iPhone’a na rynek telefon z wyświetlaczem OLED, który jest zakrzywiony. Ma to być specjalna edycja telefonu, droższa od wersji standardowej i wersji Plus.

Pamiętajmy jednak, że nawet jeśli powyższe informacje są prawdziwe, to nowy telefon z pewnością nadal jest w fazie prototypowania. Firma może więc w każdej chwili dojść do wniosku, że to kiepski pomysł i spróbować czegoś innego.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.