Konkurs Roccat: Złap za mychę i wygraj 4000 zł…

Niemiecki producent akcesoriów dla graczy przygotował konkurs, w którym do wygrania są nagrody pieniężne, superkomputer złożony przez polskiego overclockera oraz klawiatury Roccat Skeltr.

W walce o nagrody bierze udział każdy, kto w terminie od 23 listopada do 15 stycznia zakupi myszkę ROCCAT Kova w sklepie partnerskim, będącym oficjalną częścią akcji (m.in. Media Markt, RTV Euro AGD, Saturn, Sferis) . Następnie posiadacz nowej Kovy musi odwiedzić oficjalną stronę konkursową, na której poda chowający się pod spodem nowej myszki numer seryjny, wgra dowód płatności za gryzonia, określi swoje dane kontaktowe oraz odpowie na jedno, proste pytanie otwarte. Jury wybierze najciekawsze odpowiedzi spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń i nagrodzi je nagrodami.

Każdy uczestnik wydarzenia może wygrać jeden z czterech pakietów po 4000 PLN w gotówce lub superkomputer złożony przez Michała „Xtreme_Addict” Vobożila, czyli najlepszego i najpopularniejszego polskiego overclockera. Dodatkowo, co 30. zgłoszenie wygrywa ROCCAT Skeltr, czyli najnowszą klawiaturę gamingową, stworzoną przez niemieckiego producenta. Osoby, które wygrały Skeltra, dalej biorą udział w przedsięwzięciu i mają szansę wygrać jedną z pięciu nagród głównych.
0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.