LastPass właśnie stał się w pełni darmową usługą!

LastPass to menadżer haseł z opcją dwustopniowej autoryzacji, który potrafi sprawić, że wasze życie stanie się trochę bardziej wygodne, jeśli nie przepadacie za ręcznym wpisywaniem swoich haseł. No i od dzisiaj nie będzie kosztować was to ani jednej złotówki.

Wcześniej, żeby skorzystać w pełni z możliwości LastPass, koniecznym było wykupienie subskrypcji. Dzięki niej użytkownik mógł synchronizować swoje hasła pomiędzy swoim komputerem i telefonem.

Od dzisiaj LastPass postanowił przejść na model bezpłatnej dystrybucji, czym ma nadzieję przekonać do siebie więcej użytkowników, których część z pewnością zainteresuje się wykupieniem pakietu płatnych funkcji. Co dostaniemy za opłatą? Opcję udostępniania oprogramowania rodzinie i znajomym (do 5 osób), 1GB na szyfrowanym dysku w sieci, integrację z YubiKey i innymi sposobami dwustopniowej autoryzacji (ale nie wszystkimi), obsługę skanera linii papilarnych na komputerze (na komórkach opcja ta dostępna jest bezpłatnie) i integrację LastPass z innymi aplikacjami.

Nie namawiamy was oczywiście do natychmiastowego płacenia za dodatkowe funkcje, jednak biorąc pod uwagę, że LastPass to prawdopodobnie najpopularniejszy menadżer haseł, wydaje nam się, że warto go sprawdzić. Szczególnie teraz, gdy jego podstawowa funkcjonalność udostępniona została w pełni za darmo. Stronę oficjalną znajdziecie tutaj.

0
Źródło: lastpass
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.