Meizu pozazdrościło Xiaomi?

Xiaomi przykuł uwagę swoim 6,4-calowym smartfonem Mi MIX, którego ekran pokrywa 84% powierzchni przedniej. Wyprzedany w ciągu zaledwie 10 sekund telefon pokazuje duże zapotrzebowanie na bezramkowe smartfony. Według najnowszych plotek, już niedługo zobaczymy jego głównego konkurenta.

Na azjatyckim portalu Weibo leakster znany pod pseudonimem KJuma opublikował rendery smartfona, nad którym rzekomo pracuje Meizu. Z obrazków można wywnioskować, że chiński producent zamierza iść o krok dalej od Xiaomi i zaoferować klientom jeszcze większą powierzchnię ekranu. Zauważcie, że nie ma tu bowiem wydzielonego miejsca na dole – tafla ekranu przykrywa cały przód smartfona.

Na grafikach dostrzec też można skaner linii papilarnych umieszczony w ekranie. Jeśli smartfon Meizu oferowałby użytkownikom podobne parametry co Mi MAX, mógłby okazać się naprawdę groźnym konkurentem.

A kiedy powinniśmy spodziewać się bardziej wiarygodnych informacji? Dokładnie w samą Wigilię, 24 Grudnia br. Jedna z grafik bowiem prezentuje cień smartfona, wspomnianą datę i napis „Nadchodzi coś nieoczekiwanego”…

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.