Musiałeś zwrócić drona GoPro Karma? Dostaniesz Hero 5 za darmo

GoPro Karma to jeden z najciekawszych dronów filmowo-fotograficznych, jakie zostały ostatnio zaprezentowane i przeznaczone na masowy rynek. Niestety okazało się, że pojawiają się problemy z zasilaniem.

GoPro Karma to niezwykle ciekawy dron i niewątpliwie jedna z najlepszych propozycji tego typu urządzeń dla zaawansowanych, ale nadal masowych użytkowników. Jego możliwości robią niesamowite wrażenie, ale niestety okazało się, że Karma ma ukrytą wadę. W rezultacie GoPro wezwało wszystkich właścicieli swojego pierwszego drona do zwrotu urządzenia w celu wykonania jego naprawy, co, jak łatwo się domyślić, nie spotkało się z entuzjazmem kupujących.

Być może dlatego – dla osłody czasu oczekiwania na zwrot drona, który nadal nie został dokładnie określony – GoPro zdecydowało się na naprawdę ciekawą promocję. Wszystkim, którzy zakupili dron Karma firma wyśle bezpłatnie kamerkę Hero5 Black – jedno z najlepszych tego typu urządzeń na świecie.

Niestety, ta akcja obowiązuje na razie tylko na terenie Stanów Zjednoczonych, ale warto zauważyć, że dron GoPro Karma nie zdążył wejść do sprzedaży na wielu innych rynkach. Ci, którzy go zakupili, nie będą mogli w dalszym ciągu używać swojego drona, ale przynajmniej firma nie zostawia ich z zupełnie pustymi rękami.

Powiązane treści:

Najlepsza kamera sportowa Sony 

0
Źródło: GoPro
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.