myPhone Pocket: telefon z Androidem 6.0 za 199zł!

Pocket to najnowszy model smartfonu firmy myPhone, który powinien zainteresować wszystkich użytkowników szukających "czegoś taniego". Co dostaniemy za 199zł?

myPhone Pocket rzecz jasna nie powala swoją specyfikacją: 4-calowy ekran z rozdzielczością 480×800, 512MB pamięci RAM, procesor Quad Core Cortex-A7 1,2 GHz, 4GB pamięci wenętrznej, aparat 2 MPX i bateria o pojemności 1350 mAh (według producenta starczy na 2 dni bez ładowania) raczej nie zrobią na nikim wrażenia. Jednak jeśli weźmiemy pod uwagę, że Pocket kosztuje tylko 199 zł i działa pod kontrolą Androida 6.0, to zaczyna się robić ciekawiej.

Niektórzy z Was pewnie pamiętają model myPhone C-Smart Glam, który sprzedawany był w tej samej cenie co Pocket w sieci sklepów Biedronka i miał trochę więcej pamięci RAM (cały 1 GB). Niestety model ten jest już praktycznie niedostępny, więc jeśli szukacie taniej słuchawki z w miarę nowym Androidem, myPhone Pocket jest ciekawą opcją do rozważenia. Telefon można kupić bezpośrednio w internetowym sklepie producenta.

0
Źródło: myPhone
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.