Netflix nakręci seriale na podstawie gier Ubisoftu?

W przyszłym miesiącu w kinach pojawi się film "Assassin's Creed" nawiązujący do jednej z najbardziej znanych serii Ubisoftu. Francuski producent nie chce spocząć jednak wyłącznie na pełnometrażowym projekcie.

Jak donosi Reuteurs, szef Ubisoftu zdradził, że prowadzone są rozmowy z Netflixem w sprawie nowego serialu. Nie wiadomo dokładnie, której marki dotyczyć miałaby produkcja, ale najbardziej prawdopodobny jest „Assassin’s Creed”. W tym roku nie pojawiła się kontynuacja przygód bractwa skrytobójców, ale niewątpliwie producent szykuje się do jej powrotu. Wypuszczony w podobnym czasie serial, mógłby przyciągnąć do produkcji nowych fanów i znacząco rozszerzyć całe uniwersum. Ale to tylko przypuszczenia. Równie dobrze Ubisoft mógłby zekranizować Watch Dogs, Far Cry’a czy The Division.

Konkurent Ubisoftu, Activision, podpisał już umowę z Netflixem, który zamierza wydać na swojej platformie animowany serial „Skylanders Academy”, także nawiązujący do jednej z growych serii.

0
Źródło: Gamespot.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.