Nie tylko iPhone 6, również iPhone 6s ma wadę fabryczną

Niedawno informowaliśmy was o wadzie konstrukcyjnej iPhone'ów 6 i 6 Plus, przez którą psują się wyświetlacze telefonów. Teraz dowiadujemy się o kolejnej, obecnej w telefonach iPhone 6s.

Apple tym razem nie zwala odpowiedzialności na swoich użytkowników, tak jak ma to miejsce

w przypadku telefonów iPhone 6 i iPhone 6 Plus

. Przedstawiciele firmy przyznali, że „niewielka część sprzedanych iPhone’ów 6s” może się wyłączać nagle i bez przyczyny. Problem dotyczy akumulatora, choć Apple zapewnia, że usterka nie jest niebezpieczna dla użytkownika.

Jak twierdzi firma Apple. Problem dotyczy telefonów 6s wyprodukowanych w okresie od września do października 2015 roku. Posiadacze tych urządzeń mogą zgłosić się do autoryzowanego przedstawiciela lub serwisu celem nieodpłatnej wymiany akumulatora. Operatorzy komórkowi oficjalnie współpracujący z Apple’em również będą przyjmowali te telefony. Jeżeli użytkownicy wcześniej oddali je do serwisu i zapłacili za ten rodzaj naprawy, firma zwróci im pieniądze.

0
Źródło: Apple
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.