Nie zgadniesz, jakie urządzenie przedstawia to zdjęcie

Płyty winylowe nadal cieszą się ogromną popularnością i aktualnie wygląda na to, że przeżyją nośniki typu CD czy DVD. Wciąż pojawiają się też nowoczesne gramofony do odtwarzania winyli – lub ich bardzo ciekawe projekty.

Infinium to właśnie projekt gramofonu, którego autorem jest Jayneel Shah. Tylko projekt, ale wyglądający na tyle niesamowicie, że warto rzucić na niego okiem. Bo ten gramofon to jedno z tych urządzeń, które cieszą użytkownika samą swoją obecnością, nawet gdy leżą na półce i nie działają.

Forma gramofonu zainspirowana została kształtem rozchodzących się w przestrzeni fal akustycznych, a samo urządzenie – według projektu – wykonane zostanie z najszlachetniejszych materiałów, takich jak polerowana stal czy drewno palisandrowe. Infinium wyposażony jest także we wbudowany głośnik mono, osłonięty stalową siatką oraz panel dotykowy, służący do regulacji głośności, uruchamiania/zatrzymywania odtwarzania oraz obsługi wbudowanego radia FM.

Klasyka i nowoczesność w jednym. Jak wam się ten projekt podoba?

0
Źródło: Yankodesign.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.