Nowy, lepszy Uber

Uber zdobył gigantyczną popularność na całym świecie, poważnie zagrażając branży taksówkarskiej. Jednak nie osiągnął tego dzięki swojej aplikacji klienckiej, a pomimo niej.

Aplikacja kliencka Ubera… cóż, do najlepszych nie należy. Jest ciężka i skomplikowana, ukrywająca użyteczne funkcje w kolejnych podmenu. To się jednak niebawem zmieni, bo już za kilka tygodni firma zaprezentuje zupełnie nową, przeprojektowaną aplikację.

Ma być ona znacznie szybsza, a jej interfejs ma być znacznie bardziej przejrzysty. Twórcy aplikacji podkreślają zresztą, że ich głównym priorytetem było sprawienie, by każdą czynność mogli wykonywać szybciej. Czy to wezwanie kierowcy, czy podgląd cennika, wybór lokacji, i tak dalej.

Pojawią się też nowości funkcjonalne. Jako miejsce przeznaczenia będziemy mogli wskazać osobę (aplikacja pobierze sobie z naszych Kontaktów jej adres domowy), a aplikacja będzie pamiętała gdzie często jeździmy o danej porze w danym dniu i automatycznie, w razie potrzeby, proponowała nam tę lokalizację.

0
Źródło: Uber
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.