Od dzisiaj Netlifx w trybie offline!

Netflix w końcu uległ prośbom Internautów i wbrew swoim pierwotnym planom przygotował aktualizację aplikacji pozwalającą na oglądanie ulubionych filmów i seriali w trybie offline.

Od dzisiaj przy wybranych serialach i filmach znajdziemy nową ikonkę umożliwiającą pobranie materiału wideo. Te obejrzymy następnie w dowolnym momencie, bez konieczności logowania się do sieci. Opcja dostępna jest w każdym planie taryfowym, na tabletach i smartfonach z Androidem i iOS. Jedyne co należy zrobić to zaktualizować aplikację do nowej wersji.

Póki co w trybie offline nie zobaczymy całego katalogu. Aktualnie obejrzymy m.in. wielkie produkcje Netflixa – „Orange is the New Black”, „House of Cards”, „Narcos”, „The Crown” oraz wybrane filmy zewnętrznych producentów (m.in. „Minionki”, „30 Rock”, „Uczniowska Balanga”). Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle Netflix udostępni do pobrania wszystkie filmy i seriale ze swojej biblioteki.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.