OnePlus pokaże „coś nowego”

OnePlus 3 jest uważany za telefon oferujący znakomity stosunek możliwości do ceny. Zadebiutował na rynku w czerwcu. I już po pół roku może się doczekać następcy.
OnePlus 3

OnePlus 3

Miesiąc temu pojawiły się w Sieci plotki jakoby OnePlus szykował się do zaprezentowania następcy telefonu OnePlus 3. Qualcomm częściowo potwierdził te informacje informując, że OnePlus pokaże jakieś urządzenie z procesorem Snapdragon 821. Firma OnePlus również potwierdza, że nad czymś pracuje i że powie dokładnie o tym już 15 listopada.

Niestety, pewnych lub chociaż wiarygodnych informacji na temat tego urządzenia nie mamy. Po prawdzie to nie wiemy nawet czy to telefon komórkowy (choć Snapdragon 821 wydaje się to sugerować). Nie możemy się jednak doczekać już dalszych informacji.

T-7: The @Qualcomm Snapdragon 821 (2.35GHz) is coming your way. Find out more on November 15. pic.twitter.com/fA8mUTYAjd

— OnePlus (@oneplus) 8 listopada 2016

0
Źródło: Oneplus
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.