Outlast 2 w zestawie z… pieluchami

Co tam artbooki, co tam soundtracki. Do nachodzącego wielkimi krokami sequelu jednego z najlepszych horrorów ostatnich lat będzie można dokupić wyjątkowe "akcesorium".

Po premierze Outlasta twórcy gry otrzymywali wiele komentarzy od graczy, w których często przewijał się wątek konieczności zmiany bielizny po rozgrywce. Żartobliwe podkreślenie emocji i grozy wywoływanej przez grę, Red Barrels postanowiło wykorzystać w kampanii promocyjnej sequelu.

Na Kickstarterze twórcy uruchomili projekt Underscares. Są to pieluchy specjalnie zaprojektowane dla graczy obawiających się o stan swojej bielizny podczas grania w Outlast 2. Red Barrels przygotowało nawet dwa warianty pieluch – w wersji Deluxe znajdziemy specjalny pojemnik na picie przymocowany do paska i brelok świecący w ciemności. Projekt zebrał już ponad 17 tysięcy dolarów kanadyjskich. Za najtańszą wersję gadżetu wraz z kluczem do gry Outlast 2 zapłacimy 55 dolarów kanadyjskich (około 171 zł).

0
Źródło: Gamespot.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.