Polska gra Steam: Rails to Riches prosi o zielone światło

Grający w Steam: Wyścig do Bogactwa wcielają się w rolę przedsiębiorców z początków ery kolei żelaznych. Ich zadaniem jest wybudowanie sieci linii kolejowych, którymi będą mogli realizować zlecenia na przewóz towarów między miastami.

Uznana na całym świecie planszowa gra Martina Wallace została przeniesiona do świata gier mobilnych i komputerowych za sprawą polskiego studia Acram. W grze elektronicznej, podobnie jak w tradycyjnej, przejmujemy kontrolę nad spółką kolejową, budujemy linie, dostarczamy zasoby i staramy się powiększyć swoje imperium.

Mobilne wersje gry są już dostępne na Google Play i iOS w cenie 24,99 zł. Oferują one zarówno tryb dla pojedynczego gracza, jak i dla pięciu osób oraz trzy zróżnicowane poziomy trudności. Całość dostępna jest w języku polskim.

Teraz studio planuje zadebiutować ze swoim tytułem na platformie Valve. Wszyscy zainteresowani produkcją gracze mogą oddać głos na Steam: Rails to Riches za pośrednictwem Steam Greenlight.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.