Polujesz na Surface Pro 4?

Mimo że Black Friday i Cyber Monday już za nami, to Microsoft nadal nie przestaje zaskakiwać. Po rekordowej w historii polskiego rynku obniżce na Surface Pro 4 w podstawowej konfiguracji firma z Redmond nie zwalnia tempa i wprowadza kolejną promocję.

Tym razem promocją zostały objęte wyższe konfiguracje Surface Pro 4. Na w konfiguracji z procesorem od Intel Core i5 oraz dyskiem SSD 256 GB w górę – w sklepie Microsoft oraz sklepach partnerskich czekają m.in. słuchawki Bose QuietComfort 25 Acoustic Noise Cancelling, monitor Samsung C27F591FDU Curved, Xbox One w zestawie z grą lub kamera GoPro HERO5 Session. Promocje potrwają do 18 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Promocja trwa również w Sklepie Microsoft. Tam na osoby zainteresowane zakupem wyższych konfiguracji Surface Pro 4 czeka w zestawie czarna klawiatura Type Cover oraz konsola Xbox One S (w białym kolorze), w zestawie z grą FIFA 17. Dodatkowo decydując się na którejś z dwóch najwyższych konfiguracji (Surface Pro 4 z procesorem Intel Core i7 16GB RAM 256 GB SSD lub 512 SSD) – można odebrać kupon o wartości 100 zł na następne zakupy. Łącznie przy zakupie wyższych konfiguracji objętych promocją w sklepie Microsoft można zaoszczędzić nawet 1 679,90 zł.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.