Ruszają beta-testy Androida Nougat dla Galaxy S7 edge

Galaxy S7 edge będzie jednym z pierwszych telefonów Samsunga, który otrzyma aktualizację do systemu Android Nougat. System właśnie jest wdrażany do programu Galaxy Beta w Wielkiej Brytanii.

Android Nougat powoli przeciera kolejne szlaki. Trafia już do urządzeń firmy Google, a także wkrótce ma się pojawić w telefonach LG G5, w wybranych telefonach Motoroli i firmy Sony. Teraz do tej grupy dołącza Samsung. Firma chce jednak najpierw sprawdzić swoją aktualizację poprzez ograniczone publiczne beta-testy. By do nich przystąpić, należy mieszkać w Wielkiej Brytanii i dołączyć do programu Galaxy Beta poprzez dedykowaną mu aplikację.

Testy będą przeprowadzone na telefonach Galaxy S7 i Galaxy S7 edge. A to oznacza, że modele te najprawdopodobniej już na początku przyszłego roku otrzymają aktualizację do Androida Nougat oficjalną drogą.

0
Źródło: SamMobile
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.