Samsung Galaxy S8 może otrzymać ekran Force Touch

Najbardziej popularnymi smartfonami wyposażonymi w ekran Force Touch są oczywiście iPhone'y od generacji 6s, ale inni producenci (np. Huawei) także eksperymentowali z podobnym rozwiązaniem. Teraz, według nieoficjalnych źródeł, Samsung zamierza zastosować tę technologię w swoim nadchodzącym flagowcu.

Force Touch to ciekawa technologia, która znacząco rozszerza możliwości korzystania z interfejsu systemu, jak i zewnętrznych aplikacji. Nic dziwnego, że Samsung planuje wdrożyć ją także w swoich nadchodzących flagowcach zaczynając od Galaxy S8 – tak przynajmniej sugerują koreańskie, nieoficjalne źródła.

Do tej pory tylko Apple udało się skutecznie wypromować opisaną technologię. Może Samsung będzie pierwszym producentem słuchawek z Androidem, który pod tym względem dogoni firmę z Cupertino. Pamiętajmy jednak, że podobne plotki miały już miejsce przed premierą Galaxy S7. Wówczas się nie sprawdziły, może teraz będzie inaczej?

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.