Samsung pracuje już nad nowym Note’m

Znany leakster, Evan Blass, za pośrednictwem swojego Twittera zdradził, że według jego informacji koreański producent przygotowuje nie tylko dwa modele Galaxy S8, ale też nowego flagowca z linii Note.

Według danych Blassa, Samsung pracuje już nad nową serią Galaxy. Będą to odpowiednio modele: SM-G950 i SM-G955. Co ciekawe jednak obydwa smartfony mają posiadać zakrzywiony ekran. Różnice mogą dotyczyć wówczas samych podzespołów i przekątnej ekranu, a nie ogólnego designu.

Kolejnym interesującym przeciekiem jest także następny model Samsunga, opatrzony numerem SM-N950, który najprawdopodobniej oznacza nowego Galaxy Note’a. Według Blassa producent także rozpoczął już pracę nad tym urządzeniem. O żadnych konkretach póki co nie ma jeszcze mowy. Po fiasku związanym z poprzednim, wybuchowym modelem Samsung będzie musiał mocno się natrudzić, by przekonać konsumentów do kolejnego urządzenia z tej linii.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.