Sega Genesis powraca z zaświatów!

Jeśli zawsze marzyliście o swojej własnej konsoli Sega Genesis, to mamy dobre wiadomości. Sprzęt ten zacznie być znów produkowany w Brazylii!

A wszystko to dzięki firmie TecToy, która została oficjalnym partnerem firmy Sega i już teraz zbiera zamówienia przedpremierowe od wszystkich, którzy chcieliby wejść w posiadanie nieco odświeżonej wersji konsoli Sega Genesis.

W porównaniu do 16-bitowego oryginału, który swoją premierę miał w 1998 roku, w nowej wersji Genesis pojawi się slot na karty SD i wejście A/V. Niestety, zabrakło złącza HDMI. Za to nowa wersja konsoli będzie obsługiwać zarówno gry, jak i kontrolery z oryginalnej wersji Genesis.

Zamówienia przedpremierowe można składać tutaj. Niestety, z tego co udało nam się ustalić, konsolę można zamówić tylko na brazylijski kod pocztowy. Przynajmniej na razie. Cena konsoli to 125 dolarów, czyli niecałe 500 PLN.

0
Źródło: CNET
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.