Skype dla Firm od teraz na komputerach Apple’a

Microsoft właśnie ogłosił, że nowy klient Skype dla firm na komputery Mac jest już publicznie dostępny do pobrania . Jego użytkownicy będą mogli cieszyć się wyższą jakością obrazu oraz nowymi funkcjami udostępniania i oglądania treści podczas telekonferencji.

Nie tylko nowy moduł przesyłania obrazu i nowe metody udostępniania treści w Skype dla firmy w wersji dla systemu macOS. Usprawnieniu uległy również rozwiązania zawarte w Skype Operations Framework (SOF), dzięki czemu obsługa nowego klienta Skype dla Firm na komputerach Mac ma stać łatwiejsza i bardziej przyjazna.

Użytkownicy aplikacji mobilnej Skype dla Firm na telefonach z systemami iOS oraz Android otrzymają również dodatkowe rozszerzenie w postaci możliwości prezentowania plików PowerPoint oraz innych treści w szybki i intuicyjny sposób. W przypadku telefonów z Androidem użytkownik będzie również mógł udostępnić innym plik zapisany na jego telefonie.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.