Skype w końcu z obsługą SMS-ów

W Sklepie Windows właśnie pojawiła się nowa wersja Skype'a, która zawiera bardzo istotną nowość. Aplikacja integruje się bowiem na nasze życzenie z modułem wysyłania wiadomości tekstowych.

Skype na mobilnym Windows 10 (a także niedługi na Androidzie) może nam służyć jako klient wiadomości tekstowych. To oznacza, że możemy w niej zarówno wysyłać wiadomości Skype, jak do tej pory, jak i wysyłać i odbierać wiadomości SMS. Na tym jednak nie koniec.

Jeżeli zezwolimy Skype’owi na telefonie z Windows 10 lub (już niedługo) na Androidzie na bycie naszym klientem SMS, to aplikacja zsynchronizuje z naszym Kontem Microsoft wszystkie nasze SMS-y. To oznacza, że wykorzystując Skype’a na innym urządzeniu, na przykład tablecie czy komputerze PC, również będziemy mogli wysyłać i odbierać SMS-y. Aplikacja wtedy wysyła SMS do chmury, ta przekazuje go dalej naszemu telefonowi, by ten ostatecznie wiadomość nadał.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.