SPUD: 24-calowy monitor, który schowasz w plecaku

Tego hitu z Kickstartera nie możesz przegapić!

Każdy kto choć raz pracował równocześnie na dwóch ekranach wie, że zwiększa to efektywność pracy. Ale to wygodne rozwiązanie trudno nazwać mobilnym, nikt do służbowej podróży nie zabiera laptopa z dodatkowym monitorem. Ale gdybyście mogli zabrać ze sobą 24-calowy monitor, który po złożeniu zajmuje tyle miejsca co książka?

SPUD to produkt, który z miejsca stał się hitem na Kickstarterze. Spontaneous Pop-up Display to tak naprawdę projektor, zintegrowany ze składanym ekranem. Wygląda nieco dziwnie, ale najważniejsze, że spełnia swoją rolę – potrafi wyświetlać dowolny obraz z jakiegokolwiek urządzenia elektronicznego, które podłączymy przez USB lub HDMI. Ponieważ jest to rozwiązanie mobilne, istotna jest bateria. W przypadku zastosowania ustawień o najwyższym poziomie jasności SPUD powinien wytrzymać 3 godziny na jednym ładowaniu.

A jak z ceną? Całkiem przyzwoicie jak na swoje zastosowanie – 349 USD. Produkt zdobył już 196 tysięcy dolarów na Kickstarterze, a do końca kampania pozostało jeszcze 43 dni. Macie zatem trochę czasu, by pomyśleć o wsparciu tej ciekawej inicjatywy.