Tą fanowską animację klasyku Nintendo musisz zobaczyć!

Ekipa Ember Lab składająca się z artystów specjalizujących się w animacjach, grach i efektach VFX, przygotowała dla fanów Nintendo krótką, choć zachwycającą poziomem wykonania animację.

Majora’s Mask to jedna z mroczniejszych części serii Legend of Zelda. Wydana w 2000 roku gra opowiadała o przygodach Linka, którego koń został porwany przez leśnego stwora Skull Kida. Podążając za antagonistą Link trafił do krainy stojącej w obliczu apokalipsy. Jedynym sposobem na powstrzymanie katastrofy jest odzyskanie tytułowej, starożytnej Maski, wykradzionej także przez Skull Kida. Animacja autorstwa Ember Lab skupia się natomiast na genezie powstania antagonisty.

W ubiegłym roku pojawiły się w sieci informacje o tworzeniu przez Netflix i Nintendo serialu z żywymi aktorami opartym właśnie na uniwersum Legend of Zelda. Od tamtej pory producenci jednak milczą w tej sprawie, więc być może nigdy nie doczekamy się takiego serialu. Ale może ktoś pokusi się o realizację pełnometrażowego filmu. Nie obrazilibyśmy się, gdyby poziom jego wykonania był taki jak w powyższej, fanowskiej produkcji…

0
Źródło: Mashable.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.