Tracer GAMEZONE Illuminato już w sprzedaży

Mechaniczna klawiatura z podświetleniem na każdą kieszeń.

Klawiatura GAMEZONE Illuminato została wyposażona w przełączniki Outemu Blue, a więc w tańszą alternatywę popularnych CherryMX. Niestety producent nie podaje informacji na temat wysokości skoku do aktywacji czy ich żywotności.

Klawiatura oferuje system anti-ghosting z gwarancją rejestracji do kilkunastu klawiszy jednocześnie. Zapewnia to precyzję niezależnie od preferowanej szybkości gry. Illuminato została wyposażona w odłączaną podpórkę pod nadgarstki, która gwarantuje dłoniom dodatkowe wsparcie i stabilizację.

Jeśli chodzi o makra znajdziemy tu 5 grup przycisków pozwalających na zapamiętanie sekwencji do 31 komend. Klawiaturę wyposażono także w klawisze multimedialne i blokadę klawisza Windows. Estetów ucieszy z pewnością podświetlenie RGB działające w siedmiu trybach (m.in. „efekt oddychający”, „kręgi na wodzie”, „meteor”).

Klawiatura Tracer GAMEZONE Illuminato jest już dostępna na polskim rynku. Można ją kupić w cenie od 245 zł w najpopularniejszych sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym.