W marcu Apple pokaże bezramkowego iPada

Tablety się kończą? Jasne, powiedzcie to firmie Apple, która według szacunków analityków pokaże za kilka miesięcy aż trzy nowe modele.

Wygląda na to, że w pierwszym kwartale 2017 roku Apple szykuje nam małe tabletowe trzęsienie ziemi. Podczas konferencji, która odbędzie się prawdopodobnie w marcu, spodziewamy się premiery aż trzech nowych modeli.

Z tej trójki najciekawiej zapowiada się oczywiście model największy, wyposażony w ekran o przekątnej 10,9 cala. Nie chodzi jednak tylko o samą wielkość ekranu, ale o „bezramkową” budowę urządzenia, dzięki której ma ono mieć wymiary zbliżone do iPada Air z ekranem 9,7 cala.

Mają też zostać pokazani następcy iPadów Pro: zarówno z ekranem 9,7 cala, jak i 12,9 cala. Mniejszy model, mimo oznaczenia „Pro” w nazwie, ma mieć przy tym dość przeciętne podzespoły, nadrabiając w zamian stosunkowo atrakcyjną ceną zakupu – niewiele wyższą od iPada Mini. Natomiast model z ekranem 12,9 cala ma się doczekać ekranu True Tone.

Jak zwykle – poczekamy, zobaczymy. Ale „bezramkowy iPad” naprawdę zapowiada się ciekawie, nie sądzicie? Zwłaszcza że będzie być może odpowiednim towarzystwem dla iPhone’a 8, który również ma być wyposażony w tego typu wyświetlacz.

0
Źródło: appleinsider.com, phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.