W sieci pojawiła się specyfikacja techniczna OnePlus 4

Już w tym tygodniu spodziewamy się premiery modelu OnePlus 3T, ale w internecie już pojawiają się informacje na temat nowego "okrętu flagowego" tej firmy – OnePlus 4.

Jak zwykle w przypadku topowej serii OnePlus, specyfikacja techniczna nowego modelu zgodna jest z prostym przepisem: wszystko, co najlepsze, ale w znacznie atrakcyjniejszej cenie. Tak właśnie powstają kolejni „zabójcy topowych smartfonów”.

OnePlus 4 ma być zatem wyposażony w układ Snapdragon 830 i od 6 do 8 GB pamięci RAM. Do tego jeszcze 128 GB pamięci na dane i potężny akumulator o pojemności 4000 mAh. A wszystko to, by płynnie wyświetlać wszelkiego typu treści na 5,3-calowym ekranie AMOLED o rozdzielczości 1440×2560 pikseli. Bardzo prawdopodobne jest także zastosowanie dwóch modułów fotograficznych na tylnej ściance.

Oczywiście do premiery OnePlus 4 (są też plotki, że będzie to od razu model o nazwie OnePlus 5) zostało jeszcze sporo czasu, o ile utrzymany zostanie pewien rytm premier, jego oficjalnej zapowiedzi spodziewamy się gdzieś w połowie roku 2017. Na razie zatem warto tylko stwierdzić, że obecny przeciek wydaje się całkiem prawdopodobny i… uzbroić się w cierpliwość.

0
Źródło: androidpure.com, phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.