Xiaomi Mi Mix doczeka się mniejszej wersji

Najnowszy flagowiec Xiaomi robi furorę nie tylko za sprawą swojego designu. Smartfon posiada także świetną specyfikację względem ceny i wytrzymałą obudowę. Nic dziwnego, że wyprzedał się w ciągu 10 sekund. Na szczęście przed końcem roku pojawi się jego druga wersja.

Najnowsze plotki z Chin sugerują, że Xiaomi wypuści w tym roku model Mi Mix Nano, który będzie cechował się mniejszym ekranem. Zamiast 6,4-cali, znajdziemy wówczas 5,5-calowe urządzenie. To jednak nie jedyna zmiany na jakie możemy liczyć.

Mi Mix Nano otrzyma co prawda ten sam procesor – Snapdragona 821 -, ale mniejszą ilość pamięci operacyjnej (4GB zamiast 6GB) i pamięci wewnętrznej (64GB zamiast 256GB). Pozostałe parametry techniczne mają być takie same.

Mniejsza wersja smartfona z pewnością przyciągnie użytkowników, dla których 6,4-calowe urządzenie było po prostu za duże. Zmiana parametrów pozwoli także na obniżenie ceny – według sugestii zachodnich portali może to być obniżka o około 500 juanów (około 300 zł).

0
Źródło: Xiaomitoday.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.