Zobacz nowy zwiastun Mass Effect: Andromeda

Z okazji N7 Day obchodzonego co roku siódmego listopada BioWare opublikowało trailer wielce wyczekiwanej space opery z niepokazywanymi do tej pory fragmentami gameplayu.

Trwający nieco ponad półtorej minuty zwiastun daje nam przedsmak nowej, epickiej przygody. Tym razem to zahibernowana na 600 lat ludzkość będzie rasą Obcych, próbujących znaleźć dla siebie nowy dom w odległej galaktyce Andromedy. Gracze wcielą się w Pioniera nazwiskiem Ryder, któremu przyjdzie odkrywać nowe lądy i mierzyć się z niebezpieczeństwami.

Zwiastun prezentuje nie tylko sekwencje z cutscenek ale też fragmenty gameplayu W kilku scenach widzimy także przedstawiciela nowego gatunku, który najprawdopodobniej będzie głównym antagonistą.

Na oficjalnej stronie gry można wziąć udział w zabawie tzw. Inicjatywy Andromedy, gdzie za wykonanie zadań gracze otrzymają bonusy, które zostaną przyznane po premierze gry. Ta ma odbyć się wiosną przyszłego roku na komputerach PC i konsolach PS4 oraz Xbox One.

0
Źródło: Bioware
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.