ZTE też pracuje nad bezramkowym smartfonem

Od czasu prezentacji Xiaomi Mi Mix inni producenci zaczęli łaskawszym okiem spoglądać w kierunku bezramkowego designu. Kolejnym chińskim producentem, który pracuje nad tego typu flagowcem jest ZTE. Do sieci przedostały się koncepcyjne rendery tego urządzenia.

Jeśli rendery okazałyby się rzeczywistością, Xiaomi Mi Mix będzie miał dużą konkurencję. Smartfon ZTE prezentuje się wspaniale nie tylko za sprawą bezramkowego designu i wymiennych obudów (drewnianych, metalowych i skóropodobnych). Zachwyca także powrót do sprawdzonego przed laty rozwiązania – rozsuwanej konstrukcji.

Tym razem jednak pod ekranem nie ukrywałaby się fizyczna klawiatura, ale jedynie niewielki fragment z głośnikiem, diodą LED i frontową kamerą.

Rendery ujawniają także gniazdo słuchawkowe, USB typu C, przyciski głośności oraz skaner linii papilarnych.

Niestety nie wiadomo kiedy i czy w ogóle ZTE rzeczywiście wprowadzi na rynek podobne urządzenie. Póki co musimy traktować powyższe zdjęcia jedynie jako wielce obiecującą koncepcję.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.