16 grudnia poznamy Honor Magic

Nie wszyscy chińscy producenci kopiują zawzięcie design zachodnich konkurentów. Xiaomi zaskoczyło wszystkich swoim bezramkowym Mi Mixem. Krążą plotki, że Meizu i Huawei także przygotowuje podobne urządzenie. Ten ostatni producent właśnie uciął spekulacje - jeszcze w tym miesiącu zobaczymy jego odpowiedź na flagowca Xiaomi.

Widzieliśmy już jak może wyglądać bezramkowy smartfon Meizu. Teraz przyszedł czas na ofensywę Huawei. Na azjatyckim portalu Weibo oficjalne konto marki Honor opublikowało dwie grafiki zapowiadające nadejście smartfona Honor Magic. Szczegóły na jego temat mamy poznać już niebawem – dokładnie 16 grudnia.

Z wcześniejszych plotek wynika, że może to być smartfon, który posiada zakrzywiony ekran na wszystkich czterech krawędziach urządzenia. Taka konstrukcja sprawi, że wyświetlacz przykryje całą powierzchnię przedniego panelu, do czego zdają się dążyć współczesne trendy.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.