Alcatel Idol 4S z Windows 10 trafi do Europy!

Firma Alcatel chyba zorientowała się, że na Starym Kontynencie zostało jeszcze kilku fanów mobilnego systemu Microsoftu. Alcatel Idol 4S w wersji z Windows 10 już wkrótce trafi na europejski rynek.

Idol 4S z Windowsem 10 zaczynał, jako telefon dostępny wyłącznie na terenie USA i można go było kupić tylko i wyłącznie w amerykańskim T-Mobile. Na temat tego, czy model ten pojawi się w odblokowanej wersji i czy trafi na rynek inny, niż amerykański nie było słychać wiele. Aż do dzisiaj.

Jak podaje blog WindowsBlogItalia, Alcatel Idol 4S ma pojawić się w Europie w dwóch wersjach. Pierwsza ma być dostępna u francuskiego T-Mobile, co raczej nie zainteresuje nikogo w Polsce. Za to druga wersja Idola 4S z Windowsem 10 ma być odblokowana i sprzedawana w europejskich sklepach niezależnie. Nie wiemy, czy telefon trafi do oficjalnej sprzedaży w Polsce, jednak jeśli pojawi się gdziekolwiek w Europie, a jego zakup nie będzie wymagał podpisania umowy z operatorem, pozostanie tylko znaleźć sklep internetowy z wysyłką do Polski.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.