Drofie – dron do selfie, który zmieścisz w kieszeni

Zdjęcia z perspektywy drona są wyjątkowe i nic dziwnego, że producenci szukają rozwiązań, które pozwoliłby cieszyć się nimi użytkownikom z mniej zasobnym portfelem.

Drofie to kieszonkowy dron o wadze zaledwie 140g, który cechuje się rozkładaną konstrukcją. To taki podbniebny selfie stick, który możemy zmontować w parę sekund, pstryknąć fotkę i z powrotem schować do kieszeni. Oprócz integracji z aplikacją na smartfonie możemy liczyć na zapis zdjęć o rozdzielczości 15MP i filmów Full HD/30 kl/s, funkcję śledzenia użytkownika (przydatną w trakcie nagrywania filmów), automatyczne omijanie przeszkód oraz wbudowaną lampę LED, która doświetli scenę w ciemniejszych pomieszczeniach.

Wbudowana bateria ma pozwolić na utrzymanie się drona w powietrzu przez 9 minut. Urządzenie wejdzie do sprzedaży w lipcu 2017 roku o ile twórcom uda się pozyskać w serwisie Indiegogo 45 tysięcy dolarów. Drona w najtańszej wersji kupimy tam za 199 dolarów.

0
Źródło: Indiegogo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.