Forza Horizon 3 właśnie stała się jeszcze lepsza!

Wedle naszej recenzji "najlepsza gra samochodowa w historii" właśnie otrzymała swój pierwszy dodatek, który nie jest tylko kolejnym pakietem samochodów. Gotowi na mroźne klimaty?

Forza Horizon 3 to gra wyścigowa na Windows 10 (PC i konsole do gier), którą mieliśmy wielką przyjemność już recenzować. Do tej pory jej twórcy udostępnili już kilka dodatków do gry, ale wszystkie z nich miały na celu zwiększyć i tak już imponujący katalog dostępnych samochodów. Opublikowany dziś Blizzard Mountain jest pierwszym, który wprowadza zupełnie nowy festiwal i rozszerza i tak już gigantyczną mapę Australii.

Blizzard Moutain przeniesie nad do mroźnych gór Australii, gdzie po raz pierwszy w historii Forzy mierzyć się będziemy z ostrymi zmianami wysokości, śniegiem, lodem i zamieciami. Pojawią się też nowe rodzaje wyścigów.

Dodatek jest już dostępny do pobrania zarówno na komputery PC, jak i konsole do gier. Oprócz wspomnianego nowego festiwalu i rozszerzonej mapy, otrzymamy dodatkowe samochody oraz 28 nowych Osiągnięć do zdobycia.

Forza Horizon 3 ma otrzymać „co najmniej” jeszcze jeden dodatek festiwalowy.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.