Galaxy S8 bez sprzętowych przycisków

Niedawno informowaliśmy was o rzekomej decyzji Samsunga o usunięciu z telefonu Galaxy S8 złącza 3,5 mm jack. Dziś dowiadujemy się co jeszcze padnie ofiarą postępu.
Samsung Galaxy S7 edge

Samsung Galaxy S7 edge

Galaxy S8 ma być ponoć gruntownym odświeżeniem serii. Ma wyglądać inaczej, ma mieć potężną specyfikację i wbudowany moduł sztucznej inteligencji. Teraz, dzięki wysiłkom redakcji Bloomberga, dowiadujemy się kolejnych rzeczy.

Według zdobytych przez redakcję informacji, Galaxy S8 ma składać się w zasadzie z całości z zakrzywionego wyświetlacza AMOLED. A to oznacza, że na przyciski sprzętowe miejsca już nie starczy. Urządzenie ma też być wyposażone w procesor Snapdragon 835.

Przyciski sprzętowe zostaną zastąpione, rzecz jasna, przez przyciski ekranowe, tak jak chociażby w telefonie Xiaomi Mi Mix. Galaxy S8 ma się pojawić na rynku w pierwszej połowie przyszłego roku. Samsung na razie nie zapowiedział oficjalnie tego telefonu.

0
Źródło: Bloomberg
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.