Giveaway: MacX HD Video Converter Pro

Pobieraj filmy z YouTube i innych multimedialnych stron w wybranym przez siebie formacie. Program pozwala także przeprowadzić konwersję posiadanych przez nas plików wideo do standardu danego urządzenia.

MacX Video Converter Pro to proste w obsłudze narzędzie do konwertowania plików wideo. Obsługuje najpopularniejsze formaty plików (m.in. MKV, AVI, MP4, WMV, MOV, VOB, MP3, 3GP) oraz pozwala pobierać materiały wideo prosto ze stron strumieniujących multimedia (np. YouTube, Dailymotion, Vimeo, Facebook). Pomocą w obsłudze jest także bogata baza profili, dzięki której szybko przekonwertujemy film w taki sposób, by bezproblemowo odtwarzał się on na danym urządzeniu np. iPadzie czy konsoli PS4.

Z okazji Mikołajek producent przygotował dla czytelników CHIP-a promocję, w której otrzymuje się bezpłatnie pełną wersję programu. By skorzystać z oferty wystarczy wejść na TĘ STRONĘ, udostępnić na Facebooku lub Twitterze informację o promocji, a następnie wybrać interesującą nas wersję programu (dla systemu Windows lub Mac OS). Po kliknięciu przycisku „Get it free” otrzymacie klucz licencyjny, który należy aktywować w programie do 15 grudnia br. Promocja potrwa jeszcze 3 dni.

0
Źródło: Strona producenta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.