Giveaway: Zgarnij za darmo WinX DVD Ripper

Producent oprogramowania Digiarty Software przygotował dla czytelników CHIP-a świąteczną promocję, w której m.in. każdy zainteresowany może otrzymać bezpłatny program do ripowania płyt DVD.

Aby skorzystać z promocji należy wejść pod TEN link, a następnie wybrać interesujący nas program. WinX DVD Ripper Platinum to program do zgrywania plików z płyt DVD, który posiada wiele profili ułatwiających konwersję materiałów do formatów kompatybilnych z danymi urządzeniami. Po kliknięciu w zielony przycisk „Uzyskanie licencji” można wybrać czy wolimy wersję bezpłatną, pozbawioną przyszłych aktualizacji, czy wersję płatną w cenie 19,95 dolarów, która oferuje ponadto wparcie techniczne.

Dodatkowo każdy zainteresowany może skorzystać z promocji na inne programy producenta. Zostały one obniżone o średni 75%. Oferta będzie dostępna do 5 stycznia 2017 roku.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.