Gramofony Hykker trafią do sieci sklepów Biedronka

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją muzyczną przygodę z płytami winylowymi. 15 grudnia, czyli już w ten czwartek, w sieci sklepów Biedronka pojawią się tanie gramofony marki Hykker oraz kolekcja płyt winylowych.

Winyle sprzedają się coraz lepiej, toteż nic dziwnego, że duże sieci handlowe wprowadzają je do swojej oferty. Gramofony marki Hykker, które pojawią się w Biedronkach już w ten czwartek kosztować będą 159 zł – to bardzo atrakcyjna cena. Nie znamy niestety żadnych parametrów technicznych tego sprzętu, jednak cena jest na tyle niska, że z pewnością sprawi, że niejeden fan muzyki postanowi sprawdzić, jak to jest słuchać muzyki z czarnych płyt.

Oprócz samych gramofonów, w sklepach sieci Biedronka pojawi się również kolekcja płyt winylowych. Z okładek pokazanych w gazetce Biedronki udało nam się rozpoznać tylko okładkę płyty Nirvana Nevermind oraz ścieżkę dźwiękową z filmu Pulp Fiction. Płyty dostępne będą w bardzo atrakcyjnej cenie (jak na płytę winylową) 44,99zł za sztukę.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.