iPhone w wersji dual-SIM?

Następca iPhone'a 7 ma być pierwszym telefonem Apple'a w historii posiadającym wyświetlacz OLED oraz... dwa złącze na kartę SIM. Innowację od dawna dostępną u konkurencji.

Według informacji zdobytych przez redakcję Gizmochina, następca iPhone’a 7 w wersji na rynek chiński ma posiadać odmianę dual-SIM, a zatem mieć możliwość współpracy z dwoma sieciami komórkowymi równocześnie.

Świadczą o tym zarówno informacje od Gizmochina, jak i dwa wnioski patentowe złożone w tym roku, związane z technikami oszczędzania energii przy wykorzystywaniu dwóch kart SIM oraz z wyborem aktywnej karty.

Na razie nie wiemy czy implementacja Apple’a tego rozwiązania będzie w jakiś sposób odmienna od tego, jak to robi jego konkurencja. Nie jest też jasne czemu dostępność odmiany dwusimowej ma się ograniczać tylko do Chin. Cieszymy się jednak, że iPhone nadrobi zaległości za konkurencją, zakładając oczywiście, że informacje podane przez Gizmochina są prawdziwe.

0
Źródło: GizmoChina
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.