Kontrolery Oculus Touch już dostępne

W końcu, 9 miesięcy po premierze samych gogli Oculus Rift zainteresowani mogą dokupić do nich kontrolery Oculus Touch. Czy warto było tyle czekać?

Firmie Oculus (której właścicielem jest Facebook, gdyby jeszcze ktoś o tym nie wiedział) aż 9 miesięcy zajęło dopracowanie kontrolerów na tyle, aby udostępnić je swoim użytkownikom. Oculus twierdzi, że nowy kształt, który udało się opracować dla kontrolerów zapewnia świetne wyważenie kontrolerów, co z kolei pozwala na naturalne i bezproblemowe korzystanie z gestów dłoni. Tak jak na poniższym, animowanym obrazku:

Niestety, bez przetestowania kontrolerów nie jesteśmy napisać o nich nic więcej. No chyba, że to, że o wiele bardziej opłaca je się kupić w Stanach Zjednoczonych, gdzie kosztują 199 dolarów – zamawiając Oculus Touch z terenu UE cena zmienia się magicznie w 199 euro…

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.