Layers of Fear już dostępny na Daydream VR

Z uwagi na niewielką liczbę telefonów kompatybilnych z nową platformą Google, Daydream jest wciąż niszowy. Ale tym bardziej godny uwagi jest fakt, że polskie studio Bloober Team postanowiło stworzyć port swojego ostatniego hitu na PC/PS4.

Jeśli jakimś cudem nie słyszeliście o Layers of Fear, w pierwszej kolejności odsyłamy do naszej recenzji gry. Wersja, która zadebiutowała na Daydream VR została przeprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych – zoptymalizowano grafikę i przebudowano strukturę poziomów. Nadal jednak mamy do czynienia z tym samym settingiem i przygodą opowiadającą o pogrążającym się w coraz większym szaleństwie XIX-wiecznym malarzu. Layers of Fear: Solitude jest pierwszą polską grą dostępną na tę platformę i zarazem pierwszym i póki co jedynym horrorem.

Gra jest już dostępna w Google Play w cenie 50,99 zł. Przypominamy, że jedynymi smartfonami kompatybilnymi aktualnie z platformą Daydream są: Google Pixel, Google Pixel XL, Motorola Moto Z, Moto Z Droid i Moto Z Force Droid.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.