Legendy Polskie: Jaga – zobacz najnowszy film Bagińskiego

W ramach współpracy z Allegro Tomasz Bagiński, znany i ceniony polski reżyser - stworzył serię krótkometrażowych filmów inspirowanych rodzimymi legendami. Po Smoku, Twardowskim i Bazyliszku przyszedł czas na piękną Jagę.

Jaga jest bezpośrednią kontynuacją historii z poprzednich filmów (warto jest więc je obejrzeć jeśli nie mieliście okazji). Po zamieszaniu wywołanym przez Twardowskiego w Piekle nie dzieje się najlepiej. Boruta zamierza odnaleźć tajemniczą zielarkę, by obrócić jej gniew na swoją korzyść. Jeśli mu się nie uda opanować Jagny, pozostawi kłopot komandosom z Żelaznej Góry.

Jak zwykle film Bagińskiego zachwyca efektami specjalnymi, chociażby slow motion w scenie walki, oraz doskonałym udźwiękowieniem. W roli Jagi wcieliła się Katarzyna Pośpiech, w roli diabłów zobaczyć można ponownie Tomasza Drabka i Piotra Machalicę. Warto obejrzeć do końca – jest scenka po napisach.

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.