Można już zamawiać Apple Airpods

Ostatnie plotki, według których nowe, bezprzewodowe słuchawki douszne marki Apple miały trafić do sklepów dopiero po Świętach, okazały się być prawdziwe. Na szczęście zamawiając Airpods już teraz nie będziecie czekać na przesyłkę zbyt długo.

Jeśli zamówicie nowe słuchawki Apple Airpods już teraz możecie spodziewać się otrzymania przesyłki tuż przed nowym rokiem. Aktualnie asystent zamówień w internetowym sklepie Apple wskazuje datę doręczenia 29 grudnia, a więc nie tak źle, jak wydawało się niektórym.

Słuchawki AirPods jako pierwsze wykorzystywać będą nowy mikroprocesor Apple W1, dzięki któremu czynność parowania będzie o wiele łatwiejsza. Są to też pierwsze bezprzewodowe słuchawki douszne – złośliwi twierdzą, że taka konstrukcja spowoduje częste gubienie się sprzętu. Słuchawki możecie zamówić tutaj. Ich polska cena to 799zł.

0
Źródło: Apple
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.