Na Steamie zaczęła się zimowa wyprzedaż!

Jak co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, w serwisie Steam wystartowała zimowa wyprzedaż gier komputerowych, na której kupicie m.in przecenionego Dooma i Watch Dogs 2.

Przecenionych tytułów jest sporo. Od wspomnianych wcześniej tytułów AAA, jak Doom, Watch Dogs 2, czy The Division, po niezależne produkcje: Firewatch, czy Hyperlight Drifter. Fani retro znajdą dla siebie też trochę staroci w stylu serii Baldur’s Gate.

No i nie zapomnijcie sprawdzić, czy gry, które dodaliście do waszej listy życzeń nie zostały przecenione. Od pewnego czasu Steam stara się personalizować polecane przez siebie gry – warto z tego skorzystać.

Przypominamy też, że ceny w Euro na Steamie potrafią być wysokie nawet po przecenie – przez zakupem wybranego tytułu warto sprawdzić, czy nie da się go kupić taniej w jednym z polskich sklepów z grami.

0
Źródło: Steam
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.