Nadchodzi samodzielny dodatek do Uncharted! [wideo]

Podczas PlayStation Experience Sony zapowiedziało Uncharted: The Lost Legacy, które będzie pierwszym, fabularnym rozszerzeniem znanej serii. Gra nie będzie wymagała posiadania pełnej wersji Uncharted 4.

Akcja The Lost Legacy będzie rozgrywała się rok po wydarzeniach znanych z Uncharted 4. Po raz pierwszy w serii nie wcielimy się jednak w Nathana Drake’a, ale w buntowniczą poszukiwaczkę skarbów Chloe Frazer, znaną z drugiej i trzeciej części gry. Historia rozegra się w Indiach, a głównym celem dziewczyny będzie zdobycie mitycznego Kła Ganesy. W zdobyciu artefaktu pomagać jej będzie Nadine Ross, z której armią walczyliśmy w Uncharted 4.

The Lost Legacy ma obfitować w wiele różnych lokacji. Nie zabraknie także rozwiązywania zagadek i prowadzenia pojazdów. Data premiery nie została jeszcze ujawniona. Wiadomo jedynie, że The Lost Legacy nie będzie wymagało Uncharted 4, ale osoby, które kupiły Pakiet Odkrywcy lub Uncharted 4 w wersji Deluxe będą mogły pobrać dodatek bezpłatnie.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.