Nowa gra na wyłączność Nintendo Switch zapowiada się intrygująco

"Seasons of Heaven" to niewydana w Polsce książka opowiadająca o postapokaliptycznym świecie, w którym grupy ocalałych starają się przetrwać w nieprzyjaznym otoczeniu. W marcu przyszłego roku na konsoli Nintendo Switch zadebiutuje gra o tym samym tytule.

Francuskie, niezależne studio Any Arts Production zapowiedziała przygodową grę akcji, w którą zagramy wyłącznie na nowej konsoli Nintendo. Seasons of Heaven pozwoli się wcielić w dwójkę przyjaciół – chłopca Yanna, który cierpi na syndrom Aspergera, oraz jego wiernego towarzysza – psa Ani. W powieści ta dwójka przyjaciół kontaktowała się ze sobą telepatycznie, w grze będziemy najprawdopodobniej wykorzystywać unikalne właściwości każdego z nich do rozwiązywania zagadek.

Tytuł powstaje w oparciu o silnik Unreal Engine 4. Pierwsze materiały prezentują się bardzo dobrze – to może być jedna z ciekawszych gier na nową konsolę Nintendo. Wkrótce mamy poznać więcej szczegółów na temat tej produkcji.

0
Źródło: IGN.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.